آپی تراپی در ترکیه

بدون امتیاز 0 رای
49,000 تومان

کشور ترکیه، از معدود کشور هایی است که آپی تراپی را به عنوان یک طب مکمل و جایگزین در نظام سلامت خود به رسمیت شناخته است و از کشور های پیشرو در این زمینه است، آگاهی از تجربیات کشور ترکیه در زمینه رشد و توسعه آپی تراپی می تواند کمک شایانی به روند رو به رسشد این روش درمانی در ایران نماید.

49,000 تومان

آپی تراپی در طب سنتی ایران

بدون امتیاز 0 رای
49,000 تومان

آپی تراپی، دارای پیشینه تاریخی ملی و مذهبی در تاریخ کهن ایران است، کتاب های طب نستی به جای مانده از نسل های قبل بارها به خواص درمانی محصولات زنبورعسل اشاره کرده اند، خانم دکتر روشنک مکبری نژاد، رییس انجمن علمی زنبورعسل در این ویدئو اشاره ای به این سوابق تاریخی خواهند داشت.

49,000 تومان

بره موم و کاربرد آن در طب سه بعدی

بدون امتیاز 0 رای
79,000 تومان

جیمز فرنلی، رییس مرکز تحقیقات جهانی بره موم ضمن تبیین خواص و کاربرد های بره موم، مفهوم جدید را در حوزه پزشکی و ارتباط آن با بره موم مطرح می نماید، که موضوعی جدی دو جذاب است.

79,000 تومان

پکیج کامل سخنرانی های اولین سمپوزیوم بین المللی آپی تراپی

بدون امتیاز 0 رای
970,000 تومان

اولین سمپوزیوم بین المللی آپی تراپی با 23 سخنران از کشور های ترکیه، آلمان، انگلیس، ایران، مالزی در آبان ماه 1402 برگزار گردید، پکیج حاضر شامل 23 سخنرانی ارائه شده در این سمپوزیوم می باشد، که علاقه مندان می توانند با یک قیمت اقتصادی و خرید پکیج به محتوی سخنرانی های دسترسی داشته باشند.

970,000 تومان

زیست شناسی نان زنبورعسل

بدون امتیاز 0 رای
49,000 تومان

در این وبینار، مارگاریتا لوپز-اوریبه از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا آمریکا، در مورد زیست‌شناسی نان زنبور عسل اعم از ترکیبات سازنده نان زنبور، نقش فعالیت های باکتریایی و تخمیری درآن و مهمتر از همه تأثیر داروها و مواد شیمیایی بر میکروبیوم و کیفیت نان زنبور و تأثیرات قابل‌توجه آن بر پایداری کندو و تلفات زنبورعسل بحث می کنند. 

49,000 تومان

سطح یک دوره آموزش زنبوردرمانی “Apitherapy”

بدون امتیاز 0 رای
350,000 تومان

اولین دوره آموزشی آپی تراپی (زنبوردرمانی) با تدریس دکتر استفان استانگاچیو، دبیرکل فدراسیون جهانی اپی تراپی به همت موسسه مجتمع فنی غزال در ایران برگزار شد، این دوره آموزشی در سه سطح برگزار گردید.

350,000 تومان

فرآوری، نگهداری و فرمولاسیون محصولات زنبورعسل برای آپی تراپی

بدون امتیاز 0 رای
75,000 تومان

دکتر محسن فتحی نجفی، به عنوان یکی از سخنرانان مدعو اولین سمپوزیوم بین المللی آپی تراپی (زنبوردرمانی) با اتکا به سالها تجربه علمی و اجرایی به تشریح اصول فراوری، نگهداری و فرمولاسیون محصولات زنبورعسل در زمینه آپی تراپی پرداختند.

75,000 تومان